5 כללים להתחלה עם חילופי זוגות

חילופי זוגות אינם תופעה חדשה, אלא ותיקה וידועה. העניין הוא שבשנים האחרונות חל שינוי גדול בקשר לפתיחות בנושא ויותר ויותר אנשים מעזים לדבר על הרצון שלהם להתנסות בחילופי זוגות. זוגות שמחפשים דרכים לגוון את חיי המין מבלי לבגוד מיד מגיעים לרעיון של חילופי זוגות ויש לדעת כיצד להתכונן לעולם הסווינגרס.

 

הנה רשימה של כמה כללים בסיסיים להתחלה:

 

-נסו להבין למה אתם רוצים את זה כזוג- לפני שמתחילים עם חילופי זוגות חשוב לנהל שיח פתוח ואמיתי לגבי הסיבה שמובילה לכך. חשוב ששני הצדדים יגיעו מאותה נקודה ויבינו שזה מה שהם רוצים. האם יש רצון להוסיף פלפל לחיי המין או שמסתתרות מאחורי זה בעיות אחרות.

 

– נסו להבין איזה חילופי זוגות מעניינים אתכם- יש כל מיני סוגים של חילופי זוגות. חלק במסיבות, חלק במפגשים של שני זוגות בלבד, חלק מסכימים שבן הזוג ילך בנפרד וחלק לא. חשוב מאוד להבין כיצד שני בני הזוג רואים את החוויה שמתאימה ולהגיע להסכמות לפני שמתחילים.

 

– חזקו את הביטחון העצמי- חשוב לעבוד על הבטחון העצמי כשנכנסים לעולם של חילופי זוגות. אדם צריך להאמין בעצמו שהוא אטרקטיבי, שהוא יכול למצוא חן בעיני סווינגרס אחרים. כשהולכים למפגשי חילופי זוגות, מי שמשדר סקסיות ובטחון מצליח מאוד.

 

– תקשרו אונליין בהתחלה- לפני שאתם רצים למסיבות חילופי זוגות, נסו קודם להיכנס בהדרגה לעולם החילופים. הכירו זוגות ברשת, צרו איתם קשר, נהלו שיחות, שתפו בפנטזיות ותוודאו קודם כל שהעולם הזה מתאים לכם ומוצא חן בעיניכם.

 

– קבעו מפגש ראשון אפלטוני- כדאי להיפגש בהתחלה למפגש ידידותי עם כמה זוגות לפני שמתנסים בחוויה המינית עצמה. בשלב מאוחר יותר אפשר כבר ללכת למסיבות או מפגשים שונים של סווינגרס, אבל ההתחלה היא מאוד חשובה וקובעת. זוג חייב להיות מוכן ובטוח שזה מה שהוא רוצה ולכן כדאי לבדוק את העולם הזה בהדרגתיות ורגישות תמידית.