חילופי זוגות – להישאר צעיר לנצח

חילופי זוגות לא משפיעים רק על החוויות שלכם בחדר המיטות. חילופי זוגות יכולים לשפר את החיים שלכם בכל כך הרבה דרכים אחרות, שלאו דווקא קשורות לסקס. כך למשל, אחד היתרונות החשובים והמרגשים של חילופי זוגות הוא שהם גורמים לנו להרגיש צעירים הרבה יותר מכפי גילינו, צעירים לנצח!

התבגרות היא חלק בלתי נפרד מהחיים. תהליכי ההתבגרות גורמים לנו להסתכל אחרת על העולם ועל החיים שלנו. בגיל 40 אנחנו חשים וחושבים באופן אחר לגמרי מאשר בגיל 20. לפעמים השינוי הזה יכול להיות לטובה, ובמקרים מסוימים – לרעה. כך למשל, בגיל 40 אנחנו חכמים הרבה יותר מאשר היינו בגיל 20, לא? אנחנו מכירים את עצמנו יותר טוב, אנחנו אחראיים יותר, יודעים מה טוב לנו ומה לא. מצד שני – בגיל 40 אנחנו אולי רציניים מדי, דאגניים מדי, בכל תחום, ושכחנו איך זה להיות צעירים חסרי דאגות.

מי לא מכיר את המונח ‘משבר גיל הארבעים’, על כל הקונוטציות השליליות הנלוות אליו? זה בולט במיוחד אצל מבוגרים שיש להם כבר ילדים בגיל העשרה: הם מגלגלים עיניים כשאנחנו משתמשים בסלנג מסויים, צוחקים עלינו אנחנו מורידים אפליקציות “של צעירים”, ומתפדחים כשאנחנו מפרסמים פוסטים בפייסבוק או ציוצים בטוויטר. מה שהם לא יודעים זה שיש לנו, הסווינגרס, עולם תרבותי שלם משלנו, המאפשר לנו להמשיך וללמוד דברים חדשים, לקלוט טרנדים עכשוויים ולקבל רעיונות מתקדמים- בדיוק כפי שהיינו צעירים.

חילופי זוגות כסגנון חיים אלטרנטיבי מזמין אותנו ללמידה בלתי פוסקת. להערכה מחודשת של רעיונות או נושאים שהכרנו בעבר. זה מאוד מרגש להבין, לראשונה, שבאמצע החיים נפתח לכם עולם שלם של רגשות ורעיונות. לחלקנו למשל, לא היה ברור בכלל שהמיניות שלנו היא משהו שיכול עוד להמשיך, להתפתח ולהשתנות ככל שאנחנו מתבגרים. מבחינה תרבותית, מיניות היא הרי משהו ששייך לצעירים בלבד! ובכלל- החברה דואגת להזכיר לנו שרמת המשיכה המינית שלנו יורדת ככל שהגיל שלנו עולה. אבל מי שלוקח חלק בחילופי זוגות רואה ומבין שדברים יכולים להתהפך ב- 180 מעלות! נשים וגברים שנפתחו לסגנון החיים הסווינגרי מגלים את עצמם ואת המיניות שלהם מחדש – ופשוט פורחים!

לאט לאט השינוי הזה הופך לחלק בלתי נפרד מהמחשבה. סווינגרס שאימצו את אורח החיים של חילופי הזוגות מתחילים פתאום להשקיע בעצמם יותר, לטפח את המראה החיצוני ואת העולם הפנימי – בדיוק כפי שהיו עושים בצעירותם. הם מרגישים טוב יותר עם הגוף שלהם, והביטחון העצמי המחודש הזה מתבטא גם בהתנהגות סקסית וצעירה יותר. במילים אחרות – חילופי זוגות הם סוג של מעיין נעורים. השילוב הזה של רעיונות חדשים והרגלי מין חדשים גורמים לנו להרגיש חיים וצעירים וזה, יעידו כל הסווינגרס, בין היתרונות העצומים של חילופי הזוגות.