סווינגרס 101

עבור החברים בקהילת חילופי הזוגות – מונוגמיה היא לא חובה או ברירת מחדל. סווינגרס מנוסים יודעים  שאפשר לתבל את חיי המין ולעורר את הזוגיות באמצעות חילופי זוגות, ומבלי לבגוד בבן או בת הזוג. אם החלטתם לאחרונה להצטרף לקהילת חילופי הזוגות ההולכת וגדלה ולהפוך לסווינגרס מן המניין – כדאי שתכירו את יסודות הבסיס של עולם חילופי הזוגות.

ראשית – בואו נבדיל בין חילופי זוגות לפוליאמוריה

פוליאמוריה היא פילוסופיה או גישה לפיה אפשר להיות מאוהבים ביותר מבן אדם אחד באותו זמן.
המונח חילופי זוגות מתייחס לאנשים הנוהגים להחליף בני זוג (גברים או נשים) לצורך פעילות מינית.
פוליאמוריה לא בהכרח קשורה בסקס, חילופי זוגות לרוב כן.

הנה כמה נקודות חשובות מעולם חילופי הזוגות שיעזרו לכם להבין אם חילופי זוגות הוא סגנון החיים המתאים לכם.

  1. לפני הכל, אתם חייבים לדעת מדוע אתם רוצים להפוך לסווינגרס ולהתחיל לקחת חלק בחילופי זוגות, כי להיכנס לזה מהסיבות הלא נכונות עלול להוביל לתוצאות הרסניות. אם המטרה שלכם היא לשקם מערכת יחסים פגועה, להחזיר אליכם בן זוג שעזב או לנקום במישהו – חילופי זוגות הם לא המקום בשבילכם. אל תכתימו אורח חיים שלם וקהילה שלמה רק כי אתם לא מצליחים להתמודד עם הבעיות במערכת היחסים שלכם.
  2. עבור רוב המתחילים, הכניסה לעולם חילופי הזוגות מתחילה בסקרנות בריאה, ברצון לפתח את המיניות שלנו ולהגיע למקומות קצת יותר עמוקים, וזאת באמצעות צבירת חוויות חדשות והתנסויות בסקס מחוץ למערכת הנישואין או הזוגיות. בתור תרגיל ראשוני, נסו להכין רשימה של בעד ונגד חילופי זוגות, ונסו לחשוב כיצד חילופי זוגות עשויים לשנות אתכם או להשפיע עליכם הן כזוג והן כאינדיבידואלים.
  3. בעולם חילופי הזוגות קיימים כל מיני חוקים שכדאי שתכירו לפני שאתם מצטרפים, חוקים הנוגעים לגבולות, התנהגות ראויה וכן הלאה. הדבר נכון במיוחד לגבי מסיבות שנערכות בבתים פרטיים, שם רצוי להכיר את חוקי הבית וכללי הנימוס שהמארח דורש מאורחיו. אתם הרי לא רוצים שיסלקו אתכם על הפעם הראשונה או חמור מזה – יאסרו על ההשתתפות שלכם במסיבות הבאות, רק כי לא טרחתם להתעדכן.
  4. בהמשך לנקודה הקודמת- בעולם חילופי הזוגות חשוב מאוד להיות מנומסים. להבין שכשמישהו אומר ‘לא’ צריך לכבד את זה ולהמשיך הלאה. אל תהיו עקשניים ותשאלו “למה לא?” ואל תציעו הצעות נוספות לזוג שסירב לכם בנימוס. אווירה נוחה ומכבדת היא חלק מהותי ממסיבות חילופי הזוגות, אחרת זה לא עובד. כדי לשמור על אווירה מיוחדת זו חשוב להתנהג בהתאם לכללים.
  5. לסיום – שמרו על ראש פתוח. צאו מאזור הנוחות שלכם. אם אתם רוצים להפוך לסווינגרס סימן שאתם רוצים לנסות משהו חדש ומלהיב. אל תישארו תקועים במחשבות ובהרגלים שלכם, ככה רק תתקעו לעצמכם מקלות בגלגלים ולא תיהנו מההרפתקה המסעירה שממתינה לכם, אז צאו לדרך ותיהנו מכל רגע!