טיפוסים שתפגשו במסיבת חילופי זוגות

כמו בכל קהילה, גם בקהילת חילופי הזוגות יש סוגים שונים של טיפוסים. כאשר מגיעים למפגש או מסיבת חילופי זוגות, חשוב לדעת שיש כמה טיפוסים שניתן לאבחן די בקלות. הכרת סוגי הטיפוסים תעזור לכם במיפוי השטח כשאתם מגיעים לאירוע של סווינגרס ולכוון היטב למטרות שמוצאות חן בעיניכם.

 

המתמנגלים

כמעט בכל מסיבת חילופי זוגות ניתן למצוא אנשים שלא באמת באו בשביל הסקס. הם נוהגים להסתובב באוזר, לשוחח עם אנשים רבים, לנהל שיחות חולין ואפילו להציע הצעות עסקיות. אלה סוג האנשים שמתייחסים למסיבה כאל זירה חברתית שניתן להתערבב בה וגם להפיק ממנה תועלת, אך לרוב הם לא יהיו רציניים בעניין החילופים עצמם- אז חבל לבזבז עליהם זמן.

 

השתולים

מארגנים של מסיבות חילופי זוגות הרבה פעמים דואגים אנשים מטעמם למסיבות, כדי להבטיח נוכחות מרשימה. לפעמים מדובר בזוג אחד או שניים, לפעמים מדובר בבודדים. תמיד מדובר באנשים שנראים טוב במיוחד, ברמה קיצונית ולרוב ניתן לשים לב לכך והם בולטים בשטח. לא בהכרח מדובר באנשים שלא יזרמו בחילופים עצמם, אבל חשוב לדעת שהתופעה קיימת ולקחת אותה בחשבון כשמתחילים לתקשר עם אנשים כאלו. כדאי לברר איתם יותר לעומק את מידת המעורבות שלהם בעניין לפני שמציעים להם חילופים בפועל.

 

הנגררים

זוגות שנראים מהססים וחוששים בצורה מופרזת הם בדרך כלל כאלה שנגררו על ידי חברים להצטרף אליהם, או זוג שאחד מהם לא ממש בעניין והלך כדי לרצות את הצד השני. כמובן שיכול להיות שמדובר פשוט בזוג שהוא חדש בעניין, אבל כאשר משדרים חוסר ביטחון קיצוני אלו כנראה אנשים שלא שלמים עם היותם שם וכדאי להתרחק מהם כדי למנוע סיבוכים ואי נעימויות בהמשך.

 

המומחים

ניתן להבחין די בקלות במומחים- הזוגות המנוסים והותיקים בסצינה. הם תמיד יפגינו ביטחון רב, מהר מאוד יכנסו לפעולה ובדרך כלל גם לא יתביישו להתחלף באזורים ציבוריים ולא רק בחדרים הפרטיים. יש מומחים שמעדיפים ותיקים כמוהם, אבל יש גם לא מעט שאוהבים ללמד ולעזור לזוגות חדשים להיכנס לעניינים ולכדאי מאוד לנסות להתקרב אליהם.

 

המציצנים

תמיד ניתן למצוא במסיבות חילופי זוגות גם אנשים שבאו רק בשביל להסתכל. לפעמים מדובר בזוגות חדשים פשוט, שעדים חוששים להתנסות בפועל ולפעמים מדובר פשוט באנשים שבאו לראות אחרים- מתוך סקרנות, מתוך עניין, מתוך ריגוש. כדאי לנסות להבין כמובן האם הם רק בעניין של לצפות או גם להשתתף כדי להימנע ממצבים מביכים.