ארבעה אביזרים לשיפור חיי המין שלכם

זוגות רבים חווים תחושה של משבר בזוגיות בכלל ובחיי המין בפרט. לרוב המשבר מגיע אחרי שנים רבות של נישואין, כשעולמם של בני הזוג סובב סביב שגרת העבודה, הטיפול בילדים ומטלות היום יום. בשלב כזה יחסי המין עלולים להפוך לשגרתיים, או שהתדירות שלהם פשוט הולכת ויורדת. זה לא מאוד נדיר גם למצוא בני זוג החשים שהתשוקה ביניהם נעלמה, שאין כבר את אותה התרגשות והנאה כמו שהיו בעבר, בשלבי החיזור וההתאהבות.

אין ספק שחיי האהבה שלנו מושפעים מהיום יום וסובלים מעליות ומורדות. הרצון לשפר את חיי המין שלנו הוא בסך הכל טבעי, והחדשות הטובות הן שאפשר לשנות! אפשר לשפר את חיי המין, אפשר לשדרג ולתבל אותם ולהצית מחדש את אש התשוקה. הכל אפשרי כל עוד, כמובן, קיים רצון לשינוי בקרב בני הזוג.

 

ישנן דרכים רבות להכניס קצת גיוון ביחסי המין ולהוציא אותם מהשגרה המסוכנת, למשל: צפיה משותפת בסרטים אירוטיים, חילופי זוגות, משחקי תפקידים וכמובן- שימוש בשלל אביזרי מין מלהיבים. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרי מין שיסייעו לכל זוג לשפר את יחסי המין שלהם. הנה ארבע דוגמאות לאביזרי מין שכאלו.

 

ויברטורים

הויברטור הוא צעצוע המין המוכר והפופולרי ביותר כיום, לצד הדילדו. הכנסת ויברטור לחדר המיטות יכול בקלות לשפר את חיי המין שלכם ולהעצים את החוויה המינית של שני הצדדים פי כמה. כל מה שצריך זה ראש פתוח ויצירתיות. לויברטורים יש הרבה יתרונות: הן מאפשרים זקפה טובה יותר, עוזרים להשגת אורגזמות רבות ועוצמתיות יותר, הם גורמים להרבה פחות כאבים במהלך יחסי המין ועוד. בשוק צעצועי המין של היום קיים מגוון רחב מאוד של ויברטורים. ביקור קצר בחנות לאביזרי מין והתייעצות עם המוכרים המנוסים יעזרו לכם למצוא את הויברטור המתאים לכם ביותר. באופן כללי ישנם 3 סוגים עיקריים של ויברטורים- ויברטור לגירוי חיצוני, ויברטורים לחדירה וויברטורים כפולים. קיימים גם ויברטורים המיועדים לשני בני הזוג.

 

רוקט פוקט

הרוקט פוקט הוא מעסה קטן ואינטימי עשוי פלסטיק או סיליקון, יש לו ארבעה ראשים שונים בעלי זיזים ובליטות שונות, והוא מיועד בעיקר לדגדגן. זהו צעצוע מין קטן וקומפקטי, אשר מטרתו היא להעצים את החוויה המינית של האישה, בין אם היא לבדה או אם בני הזוג רוצים להוסיף מעט פלפל לחדר המיטות.

הגודל הלא מאיים שלו, לצד צבעיו הנעימים (סגול, כחול, ורוד…), לצד העובדה שהוא מגרה את הדגדגן בלבד, הפך אותו לחביב הבנות. הרוקט פוקט יכול להעשיר את חיי המין המשותפים משום שהוא מגרה את הדגדגן וניתן ליהנות ממנו תוך כדי חדירה וגינלית ואף לשלב אותו במשחק יחד עם בן הזוג.

 

אנדרופינס

אנדרופינס הוא מכשיר להגדלת הפין המאפשר הגדלה ועיבוי של איבר המין הגברי בקלות ובמהירות. המכשיר מוכר ברחבי העולם כבר יותר מעשור, והוא אף מאושר לשימוש על ידי ה- FDA.
מכשיר אנדרופינס יכול לשפר ולשדרג את חיי המין של הזוג בכמה אופנים: ראשית – הגבר נהנה משיפור בביטחון העצמי שלו, מה שמשפיע כמובן גם על הביצועים שלו. האישה נהנית מכל היתרונות של איבר מין גדול יותר ומהשינוי בתחושת הגבריות והביטחון העצמי של הגבר. האנדרופינס פותח למעשה לגברים ולנשים שעמם אופציה לחיי מין טובים ומסעירים יותר.

 

אביזרי מין קינקיים

אם בא לכם להכניס קצת קינקיות ליחסי המין שלכם ולהתנסות קצת ב- BDSM ומשחקי שליטה בסגנון של 50 גוונים של אפור, יש כמה מוצרים שבהחלט יכולים להתאים לכם, ביניהם אזיקים, חבלי קשירה, כיסויי עיניים, שוט, ביצים סיניות ועוד. הכל בהתאם למה ששניכם חשים מספיק בנוח איתו ובהתאם לגבולות שלכם.