דברים שאף אחד לא מספר לך על חילופי זוגות

עולם חילופי הזוגות יכול לאיים ואף להתריע לאלו שרק מתחילים לגלות אותו. מונוגמיה קלאסית היא הדגם היחיד אליו אנו נחשפים בחיי היום יום שלנו. אבל מה קורה כשאנו מתחילים לגלות צדדים אחרים של המיניות האנושית? מה קורה כשאנו מתחילים לגלות את עצמנו? אספנו לכם כמה נקודות חשובות ורלוונטיות למסע העצמה האישי הבלתי נמנע  שלכם בעולם חילופי זוגות. 

יכול להיות שאתם ובני הזוג שלכם תהיו לא מסונכרנים

לפעמים תבחינו כי בן הזוג שלכם מעוניין בזוג שאתם לא מעוניינים בו- והפוך. חשוב שתלמדו להיות מסונכרנים ושתדעו גם לפרגן אחד לשני. כמו כן, יכול להיות מצב שבן הזוג שלכם יהיה הרבה יותר אקטיבי במסיבות- ולכם דווקא יתחשק לשבת בצד. והפוך כמובן. כך או כך חשוב שתחושת ה”ביחד” שלכם לא תיפגם. 

כל העולם בחילופי זוגות

אתם בטח חושבים שאתם מיוחדים. אז אתם חושבים. אם רק “תעזו” לדבר על הקשר הלא מונוגמי שלכם בפני קרוב משפחה/ידידים/עמיתים תראו כי הרבה זוגות, אפילו זוגות  ש”ממש לא נראים” התנסו בחילופי זוגות ובחוויות לא מונוגמיות. זה יהיה מוזר, אבל יגרום לכם להרגיש בנוח יותר. 

חילופי זוגות זה לא רק לזקנים

יש נטייה לחשוב שעולם חילופי הזוגות שייך בעיקר לזקנים שמשועממים מחיי המין שלהם כי הם לא ראו “עור חדש” כבר משנת 1977. אז חושבים! בחילופי זוגות קיים מגוון של זוגות מכל הגילאים- צעירים ומבוגרים. אנחנו מציעים לכם לא לשפוט אף אחד- הרי עם הגיל בא הניסיון וההעמקה, אבל אם אתם צעירים ומעוניינים לפגוש זוגות צעירים יש מסיבות המיועדות לצעירים סווינגרים בלבד. כמו כן, אתם תמיד יכולים לעשות שימוש באופציית החיפוש באתרים כדוגמת זיגזוג על מנת לברור את הגילאים המתאימים לכם.

ואחרון חביב: לוגיסטיקה וזמן

אחת הסיבות שאנשים לא נכנסים מלכתחילה לעניין של חילופי זוגות הוא שאין להם זמן לזה. והם צודקים לחלוטין… קיים אספקט שלם של חילופי זוגות הקשור לתכנון וארגון. אם יש לכם ילדים אז אתם תצטרכו בייביסיטר לזמן של מסיבות ופגישות. תצטרכו לפנות את סופי השבוע שלכם ולפעמים גם ערבים באמצע השבוע על מנת להיפגש עם זוגות. למצוא את הזוג שמוצא חן בעיניכם, לפחות בהתחלה, יכול לקחת המון זמן. התכוננו! 

בקצרה, למרות כל מה שנכתב למעלה אנו באמת ממליצים לכם על חילופי זוגות כדרך נפלאה להכיר את עצמכם ואת הפרטנר שלכם יותר טוב. תודות לחילופי זוגות, המון אנשים מגלים שהם הפכו להיות טובים יותר בכל הקשור לפתרון בעיות בין אישיות. זה מדהים כמה זוגות לא מונוגמיים חווים מערכות יחסים איכותיות יותר ותקשורת פתוחה מאשר מונוגמיים. 

 הטיפ הכי חשוב שאנחנו יכולים להביא לכם הוא להקשיב לעצמכם ואף פעם לא לעשות משהו שאתם לא רוצים. אם הפרטנר שלכם מכריח או לוחץ עליכם לעשות משהו שאתם לא רוצים- זו גם יכולה להיות חוויה לא נעימה ואף טראומטית, אבל היא יכולה לרמוז לכם על טיב הקשר בין שניכם. רמז: הוא לא כל כך טוב ומכבד.  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.